הצהרות נגישות

אנחנו תמיד שואפים לספק לקהל הרחב הגולש באתר, תוכן נגיש ככל שניתן, ללא כל קשר לטכנולוגיה בה נבנה האתר. אנחנו פועלים לעדכן ולהטמיע את כללי הנגישות ככל שניתן, בהתאם לעקרונות תקן הנגישות. האתר מותאם לדרישות הנגישות לרמה 2 (AA) של התקן .W.C.A.G 2 הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים המובילים.

האתר מונגש באמצעות חברת תפריט נגישות – AccessibleWP ותומך בטכנולוגיות מסייעות המובילות בתחום.
תפריט הנגישות מציע מגוון של אפשרויות. כדי ללמוד עוד אל אופן השימוש לחצו התוסף ותוכלו לראות את כל אפשרויות השימוש השונות.

בשל תנאים שאינם בשליטתנו, ייתכנו מקרים בהם לא נהיה מסוגלים לספק את המידע בצורה נגישה או משום שחלקים מסוימים באתרים טרם הונגשו. אנו נעקוב אחר מקרים אלו על מנת שנוכל לספק את הפיתרון הטכנולוגי המתאים.

אם אתם מתקשים בגישה לתוכן או בפונקציונליות כלשהי באתר שלנו, אנא צרו עימנו קשר באמצעות טופס צור קשר באתר או צרו קשר עם רכז הנגישות.

אם מצאתם ו/או נתקלתם בקשיים בגלישה באתר בנושא הנגישות או בכלל, נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור ו/או מייל עם דיווח על הבעיה, לרכז תחום נגישות בחברה:

רכז תחום הנגישות

שם : תומר

דוא”ל: mysmtpwp@gmail.com

טלפון: 073-2638584

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר, אנחנו ממליצים מאוד לצרף פרטים מלאים ככל האפשר:

תיאור הבעיה
מהי הפעולה שניסיתם לבצע?
באיזה דף גלשתם?
סוג וגרסה של הדפדפן
מערכת הפעלה
סוג הטכנולוגיה המסייעת
מידע נגיש:

ניתן לבקש מידע נגיש לפי האפשרויות הבאות :

נגיש PDF

נשמח לעמוד לרשותם לעזרה בכל נושא באמצעות פניה טלפונית או במייל.

דרג את העמוד

אל תפספסו את המכירות הכי חמות!

כל המידע על מכירות בפורטל מתעדכן על יד קהילת הגולשים שלנו

אז מה תמצאו בפורטל שיח פתוח?

באתר תמצאו כותרות אחרונות ונושאי שיח רלוונטיים אשר הועלו לדיון ע"י קהילת הגולשים ועורכי האתר בהתאמה, הקהילה שייצרנו קמה לה במטרה להעשרת הידע ופיתוח היכולת לשיתוף מידע עדכני ורלוונטי בכל אחד מהנושאים בהם אנו פוגשים ועליהם אנו דנים במהלך היום יום.

באתר תמצאו במה לשיח פתוח וענייני הכולל את הנושאים הסובבים את הסוגיה או המוצר, פרטים ועדכונים לצד הצגת עמדות, רעיונות, פתרונות ופיתוחים עדכניים וכל מה שרציתם לדעת ועוד…

כמו כן בהתאם למדיניות של הקהילה ובהתאם להצבעה שנערכה, חברי הקהילה בחרו ברוב קובע כי הגולש יכול יהיה לבחור האם להישאר (שקוף) אנונימי או נגלה עת מתן תגובתו במהלך השיח הפתוח כאשר במידה ותהיינה תגובות כאלו או אחרות אשר מפרות את מדיניות הקהילה ועשויות לגרום נזק כזה או אחר למי מהגולשים וחברי הקהילה למנהל הפורטל תהיינה היכולת למחוק את התגובה בהתאמה בהתאם לשיקול דעת ענייני אשר שומר על טובת הכלל.

בנוסף ובהתאם לנושא השיח הרלוונטי, מעת לעת חברי הקהילה ועורכי האתר משתפים בקופונים והנחות מרחבי הרשת לטובת ולרווחת כלל גולשי האתר, ניתן לחפש קופוני הנחה, שוברים והנחות מיוחדות בהתאמה. 

תפריט נגישות